Zapraszamy na teatr

Zapraszamy na cykl spektakli, warsztatów, spotkań autorskich w Swornegaciach w wykonaniu Teatru Walnego. Pierwszy już w piątek 28 czerwca, godz. 18.00, cena 20 zł (spektakl i warsztaty).

„Dziadek” – spektakl familijny od 5 roku życia realizowany w autorskiej technice figur i obiektów wielofunkcyjnych. Opowiada, przy pomocy retrospektywy, historię mojego dziadka, od momentu jego pogrzebu do narodzin wnuka. Z punktu widzenia tego wnuka.

Przedmioty pozostawione przez tytułowego bohatera po jego odejściu inspirują wnuczka do wejścia w historię i poznania osoby dziadka.

Po spektaklu warsztaty i spotkanie autorskie.