Warsztaty letnie w Swornegaciach

Wraz z sezonem wakacyjnym w Kaszubskim Domu Rękodzieła Ludowego i w Wiejskim Domu Kultury w Swornegaciach ruszyła oferta warsztatowa skierowana do osób odpoczywających w naszej miejscowości. Goście chętnie korzystają z warsztatów, na których poznają kulturę kaszubską oraz związane z nimi zwyczaje. W chacie kaszubskiej każdy turysta może zasięgnąć informacji oraz zaopatrzyć się w pamiątkę i niezbędną mapę okolicy. Chętne osoby zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatową.