Zmarła Pani Stanisława Warsińska

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Stanisławy Warsińskiej, byłej bibliotekarki, animatorki kultury, dobrego ducha chaty podcieniowej w Silnie, dla której nie było to wyłącznie miejsce pracy.

To dzięki wrażliwości Pani Stasi (bo tak się do niej zawsze zwracaliśmy), nasze oczy przez lata cieszył widok kwietnego ogrodu wokół chaty, a wielu z nas zachwyciło się za Jej sprawą, kulturą Kaszub.

Pani Stasiu za wszystkie spotkania z Panią i pozostawione w naszych głowach obrazy dziękujemy.

Panu Fabianowi, Oli i Michałowi oraz całej Rodzinie składamy wyrazy współczucia.

Justyna Rząska z Pracownikami Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach

Odcinek 4 Kosznajderska chata - podcast z udziałem Pani Stanisławy