Pisanki z WDK Silno

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej wystawy, która ma miejsce w centrum handlowym Brama Pomorza, a która organizowana jest przez Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach, co oznacza, że nasz Dom Kultury w Sinie także pochwali się swoimi dziełami. Wystawa jest poświęcona tematyce wielkanocnej, a konkretnie pisankom. Sileński WDK zaprezentuje dwa style w dekorowaniu jajek, nad którymi pracowały p. Martyna i p. Anastazja. Pisanki są oryginalne, w ręcznie tworzone wzory i niepowtarzalne. Cała wystawa jest "eksplozją" kolorów i wzorów, ponieważ Wielkanoc to czas przede wszystkim życia oraz radowania się, co żywe barwy wskazują. Zachęcamy do oglądania!