Rejs seniorów po Jeziorze Charzykowskim

12 czerwca kolejna grupa seniorów z miejscowości: Klawkowo, Pawłowo, Racławki i Lotyń wzięła udział w rejsie po Jeziorze Charzykowskim. W czasie rejsu uczestnicy mieli możliwość wysłuchania ciekawych informacji związanych z historią jeziora i okolicą. Nie zabrakło ciekawych rozmów podczas poczęstunku i wspólnych śpiewów przy akompaniamencie akordeonu na zakończenie spotkania. Grupa z Pawłowa wykorzystała czas spędzony w Charzykowach i odwiedziła przy tej okazji Gminną Bibliotekę Publiczną. Seniorzy mieli możliwość przyjrzeć się zasobom biblioteki, a kilka osób dołączyło do grona czytelników.