"Piraci i Skarb Pustyni"

W Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach mieliśmy ogromną przyjemność gościć artystów z grupy teatralnej KRAK - ART- BIS. Spektakl teatralny Piraci i Skarb Pustyni rozbawił i rozruszał młodą widownię. Na widowni zasiadły dzieci z Ogorzelin, Doręgowic i Nowego Dworu. Widzowie tańczyli, odpowiadali  na pytania, brali aktywny udział w oglądanym przedstawieniu. Uczestnicy spektaklu mogli dowiedzieć się, jak wielkim skarbem jest przyjaźń! Należy o nią dbać, pielęgnować i "nie zgubić" na życiowych zakrętach. Dzieci z pewnością zapamiętały ten niezwykły przekaz.

Zapraszamy do fotorelacji.