Teatralna odsłona wioski indiańskiej

Teatralne zmagania, pełne nowych umiejętności, radości, współpracy i kreatywnych ciekawostek, przeniosły nas w klimat iście indiańskiej wioski. Barwne stroje, pióropusze i skoczne melodie dopełniły ten niezwykły obraz.  Podczas malowniczych zajęć dzieci odkryły moc efektów scenicznych! Poznały sprzęty, dzięki którym można udoskonalać przedstawienia – od dźwięków, oświetlenia i efektów specjalnych (mgła), po stroje i choreografię. Wspólnie zbudowaliśmy kolorowe tipi wypełnione mięciutkimi poduszkami, co stało się areną wspaniałej zabawy. Indianie kojarzą nam się z barwami na twarzach, więc i ich nie mogło zabraknąć! Każde dziecko (oraz instruktorzy) przybrało różnorodne barwy, a następnie wykonało pióropusze, które ozdobiły nasze głowy. Zabawa rozkręciła się na dobre dzięki śpiewanym zabawom pamięciowym i rytmicznym. Tańce indiańskie, łamigłówki i nadawanie indiańskich imion – to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na dzieci.

Wspaniała przygoda, która na nowo odkryła przed nami moc teatru, na pewno zostanie w naszej pamięci na długo. Po zakończeniu zajęć każdy uczestnik otrzymał słodki upominek.