Moc atrakcji w domu kultury

Moc atrakcji w domu kultury!

Słoneczko pięknie świeci, a dzieci na zajęciach w Ogorzelinach świetnie się bawią i uczą jednocześnie.

Warsztaty mydlarskie w plenerze z panem Oskarem okazały się świetnym pomysłem na naukę. Dzieci na zajęciach dowiedziały się, z czego powstaje mydło, jakich składników potrzebujemy, co trzeba dodać, żeby mydełko pięknie pachniało i było kolorowe. Oczywiście zawsze po nauce musi przyjść czas na pyszności, które razem z dziećmi przygotowuje pani Natalia. Tym razem były to naleśniki z truskawkami.

W tym radosnym dniu nasi mali uczestnicy pomagali nam również zaplanować wymarzony dzień dziecka, który odbędzie się już w najbliższą sobotę na placu WDK.

Zapraszamy serdecznie!