Spotkanie z okazji Dnia Mamy

Podczas obchodów Dnia Mamy w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach na zaproszone Panie czekała niespodzianka w postaci występów ich dzieci. Grupa teatralna AGRAFKA przygotowała przedstawienie, podczas którego pokazała, jak bardzo mamy kochają swoje dzieci. Sceneria parkowej ławeczki i ploteczek mam, które spotykają się na spacerze z wózkami, rozbawiła widownię, ale również wprowadziła w podziw zaproszonych gości. Całość spektaklu połączona ze śpiewem młodych artystów dała dużo powodów do dumy. Następnie przyszła kolej na przedstawienie taneczne w wykonaniu grupy OGO – DANCE. Dzieci zatańczyły specjalnie dla mam i zaproszonych gości. Każda z Pań otrzymała podarunek w postaci breloczka z żywicy epoksydowej oraz życzeń. Po części artystycznej przeszliśmy do warsztatów kreatywnych, gdzie dzieci malowały odlewy gipsowe. Spod pędzla wyłaniały się barwne rybki, kwiatki, żabki i nie tylko. Tego typu spotkania dają wiele satysfakcji i radości! Zapraszamy do fotorelacji, a już wkrótce na naszej stronie będzie można obejrzeć filmik upamiętniający wydarzenie.