Ruszamy w rejs!

Pogoda nie zawsze nas rozpieszcza, czasami i latem zdarzają się różne anomalia pogodowe. Najważniejsze, aby zawsze znajdować pozytywne strony działań i realizować swoje plany!

Kierując się tą myślą, seniorzy z Ogorzelin, Angowic, Nowego Dworu, Doręgowic i Ciechocina, wspólnie odbyli rejs statkiem po Jeziorze Charzykowskim. Wspaniałą atmosferę zapewnił właściciel statku - Dariusz Gańcza. Rejs umilony był śpiewem przy dźwiękach akordeonu, na którym grał pan Mateusz. Nie zabrakło pysznego obiadu i ciasta.

Część uczestników, po zakończeniu przygody na statku, udała się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Charzykowach. Na miejscu mogli zapoznać się z księgozbiorem, zapisać się do biblioteki i wypożyczyć książkę - na pewno będziemy tu wracać!

Seniorzy zachwycili się także pięknem turystycznej miejscowości, podczas spaceru po malowniczych Charzykowach. To były wspaniale spędzone chwile, które trzeba powtórzyć!