Przestrzeń na czytelnictwo - O książkach na lepszy apetyt

18 czerwca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach odbyły się bardzo ciekawe warsztaty pt. O książkach na lepszy apetyt. Było to kolejne spotkanie w ramach projektu: Przestrzeń na czytelnictwo.

Dietetyk Alina Pasionek w bardzo przystępny sposób wyjaśniła uczestnikom pojęcia neofobii, a także co oznacza jedzenie wybiórcze u dzieci. Z kolei psycholog Sylwia Zblewska przeprowadziła zajęcia z dziećmi w ogrodzie biblioteki.

W imieniu pań ze Stowarzyszenia Przestrzeń Pokoleń zapraszamy na kolejne wydarzenie 26 lipca w Świetlicy Wiejskiej w Chojniczkach. O szczegółach poinformujemy wkrótce.