Żeglarska Gra Terenowa – zapraszamy!

Stowarzyszenie Akolada oraz Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach  zapraszają w czwartek, 8 sierpnia, do wzięcia udziału w Żeglarskiej Grze Terenowej.

Tegoroczna edycja zabawy będzie, tradycyjnie już, organizowana w przeddzień Festiwalu Piosenki Żeglarskiej w Charzykowach. Na spragnionych przygody i zabawy będzie czekało 12 punktów (zlokalizowanych w różnych miejscach w Charzykowach) i zadania związane z tradycjami żeglarskimi – m.in. szycie żagli, wiązanie żeglarskich węzłów, budowa łodzi, a nawet żeglarskie tańce!

Udział w zabawie jest bezpłatny, zapraszamy całe zespoły – dzieci, dorosłych i młodzież.  Dzieci poniżej 7r.ż. mogą brać udział w zabawie jedynie pod opieką osoby dorosłej. Chętni mogą odbierać Karty Gry od organizatorów od godz. 16.00 do godz. 17.00 przy charzykowskim amfiteatrze.

Cała zabawa będzie się odbywać przy dźwięku szant i pieśni kubryku, wykonywanych na żywo na pokładzie statku TUR. Tam też wszyscy, którzy pokonają trudy Żeglarskiej Gry Terenowej, będą mogli odebrać nagrody i posłuchać koncertu szant.

Do zobaczenia 8 sierpnia na żeglarskim szlaku w Charzykowach!